| Madalina748u4 a întrebat:

Bună, am şi eu o întrebare, m-am inscris la o facultate, pe 24-25 iulie trebuie să confirm locul unde am intrat prin depunerea diplomei de bacalaureat in original, plus achitarea taxei. Eu nu pot să mă prezint pe 24 -25, pot să ma duc pe 27 -30 iulie dupa redistibuire? Am sansa să intru tot la facultatea pe care am ales-o sau o să se facă redistribuire pe altă specializare? Am pus mai multe, şi mi-e că intru in alta parte, un sfat vă rog mult!

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Daca nu mergi sa confirmi iti pierzi locul iar acesta o sa fie redistribuit altei persoane

| Madalina748u4 explică (pentru BroascaCuElice):

Am înțeles, mulțumesc de ajutor!

| JaneEyer a răspuns:

Hei! Dacă nu poţi ajunge sub nicio formă personal în datele menţionate, trimite un mail/sună la facultate şi întreabă-i dacă poate veni cineva să le ducă în locul tău. Multe facultăţi acceptă documentele de la altcineva, cât timp persoana respectivă are buletinul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei pierde locul daca nu te prezinți in perioada menționată de facultate.