| Maddiie a întrebat:

Am si eu o problema cu o eroare de la yahoo messenger: eroarea 0xc0150002. Stie cineva sa o rezolve FARA sa reinstalez windows-ul? Multumesc anticipat happy

8 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Dezinstaleaza apoi reinstaleaza yahoo.

| Maddiie explică (pentru Sihastrul):

Am incercat de N ori si chiar si cu versiuni diferite.

| Sihastrul a răspuns (pentru Maddiie):

Dezinstalarea o faci cu Revo Uninstaller pentru a sterge si intrarile in registrii apoi stergi manual urmele ramase.Sistemul de operare (windows-ul)si iti arat pasii.

| Maddiie explică (pentru Sihastrul):

Am windows XP big grin

| Sihastrul a răspuns (pentru Maddiie):

Bun,dupa dezinstalare deschizi program files/stergi, daca mai este folderul yahoo, apoi C:\Documents and Settings\{user}\Application Data\Local\ stergi Yahoo.
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/Revo-Uninstaller.shtml

| Maddiie explică (pentru stapanullumii):

Imi pare rau, dar acest tutorial este pentru eroarea 0xc0000022 sad Am incercat mai demult si nu`mi merge. Multumesc oricum.

| stapanullumii a răspuns:

Ups. asta nu am vazut