| Iliutz a întrebat:

Buna,am trimis o placa video prin posta si cel la care trebuia sa-i ajunga pachteul, a zis ca nu mai are nevoie de el.Intrebarea este imi aduce postasul inapoi pachetul? sau trebuie sa merg la posta romana dupa el? Sau trebuie sa sun la posta sa zic sal returneze????

4 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Trebuie sa te duci tu la iei sati ridici pachetul dar ai de platit drumul la firma de curier

| suntserios a răspuns (pentru gabriel87000):

Tu raspunzi fara sa citesti intrebarile asa e?
omul zice clar ca a trimis prin posta si tu ii dai cu curierii?

| gabriel87000 a răspuns (pentru suntserios):

Ai fumat ceva?

| suntserios a răspuns (pentru gabriel87000):

Lol, tot nu ai citit intrebarea.

Hai sa iti fac eu un rezumat.

El intreaba "Buna, am trimis o placa video prin posta"

Tu raspunzi "Depinde prin ce firma ai trimis"