| Bya_Bianca_Maria_1993 a întrebat:

am un aparart foto, iar cand incerc sa pun poze in PC prin cablul de date deschid folderul si imi zice"this folder is empty"...ce are si cum as putea sa bag pozele in PC?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna i ti zice că folderul este gol, incearcă si salvează le in alt loc, la imagini, la descărcări, la documente etc. Succes.

| radupopa a răspuns:

Eu as sugera sa bagati cardul pe o discheta sau daca nici asa nu merge inseamna ca nu aveti nimic pe card sau aveti in aparat.NOROC SI SUCCES.Primesc funda?

| HoT4yoOu a răspuns:

Daca aparatul are card, foloseste un cititor de carduri