| Angie12 a întrebat:

Am un laptop de la Dell, si un Iphone 5s.
Cand am vrut sa-mi descarc pozele din telefon, prin cablu, laptopul mi-a vazut telefonul, dar cand dau click sa vad pozele din folderul telefonului, imi spune ca "This folder is empty".
Ce pot face ca sa imi pot descarca pozele, si mai ales, sa le po vedea?

2 răspunsuri:
| 7octombrie a răspuns:

Intai trebuie sa se concecteze la Itunes, apoi iti apare fereastra cu deschide folderul si acolo trebuie sa iti apara.

| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Eu am un Dell latitude E4200 si un iPhone 4S IOS 8 si pentru a incarca pozele de pe laptop folosesc iCloud! Deci descarci icloud pe laptop https://support.apple.com/ro-ro/HT204283 apoi te conectezi pe icloud si la iPhone si o sa ti se formeze un flux foto! Sau descarci iTunes pe laptop si te conectezi de acolo pentru a incarca pozele. Mult Succes!