| felixanca72 a întrebat:

Buna
Am un catel AMSTAFF in varsta de 5 saptamani. Vreu sa stiu cum e cel mai sanatos sa il hranesc si in ce cantitate?

2 răspunsuri:
| prisacarul56 a răspuns:

Cel mai sanatos este sa-l hranesti acum cu granule adecvate varstei lui, cateii de rasa sant foarte sensibili cu hrana.Mergi la un Pet Shop, le dai toate datele despre catel, si i-ti vor recomanda hrana adecvata varstei lui cat si dozajul zilnic de hrana.Atentie la vaccinuri, sa nu le uiti, sa-ti creasca mare piticul si sa te bucuri de el.

| KINGPDA a răspuns:

Pt toata lumea cainele nu se achizitioneaza din cuib decat la 7-8 saptamani, 2 la mana la 5 saptamani mai suge lapte o data pe zi deci, dai fuga la farmacie veterinara si cumperi lapte praf care o sa il dai o data pe zi seara timp de 2 sapt pana ce are catelu 7 saptamani. Cu respect expert PDA