| RobY_3853 a întrebat:

Buna
Am un intel core 2cpu procesor 4300 1.8ghz, 2gb rami, placa video GF 7600.

Am windows 7 ultimate pe 64 biti, si vreau sa-mi bag microsoft windows xp professional sp3 integrated january 2011 corporate
1. E bine ce fac, e bun windowsu?
2.Am baga xp pe dvd, dar nu ma lasa sal instalez, ma refer am dat restart la pc si nu mil ea am dat space ncontinu si tot degaba.
3.Cum al instalez, daca am in pn windows 7 ultimate, ca nu mi-l citeste cand dau restart la pc.
4.Cand aveam wndows xp in pc, orice windowes cand bagam mil citea fara probleme, acum ca am 7 nu mi-l citeste.

Mersi mult

1 răspuns:
| GeorgeTiberiu a răspuns:

1. mai bine i-ati windows xp sp3 dark edition v7. este foarte destept windowsu si iti instaleaza si driverele. 3. trebuie sa intri la bios pe DEl sau F4, sa setezi sa buteze mai intai CD-u dupa celelalte. dupa ce setezi sa buteze Cd-u dai pe F10 sa ti se salveze setarea si sa-ti iasa din bios. dupa iti va merge.