| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 4 si cand scriu un mesaj si incep un cuvant el imi scrie alt ceva de exemplu 'Kiss' el imi scrie 'Miss'. Stie cineca cum pot rezolva problema?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...ai activata predictia!
dezactiveaz-o!

| Bubuletz a răspuns:

Si cum dezactivez?

| Bubuletz a răspuns:

Nu apara nimic de genu. Cineva cu iphone 4 sa imi explice va rog frumos

| ALU22 a răspuns:

Este pus pe modul ala mha cu T scoate-l si tu
revin cu un comm mai tarziu
!

| ALU22 a răspuns:

Vezi ca e ala T9 intra in mesaje si vezi pe acolo ori unde scrii mesaj pe undev pe acolo scrie T9 dezactiveazal si tu funda pls?

| bebelusa_8084 a răspuns:

Intri in 'Settings', de acolo intri la 'General', apoi 'Keyboard' si acolo setezi pe OFF 'Auto-Correction' si 'Check Spelling'. Sper sa iti fie de ajutor.