| DaW a întrebat:

Am un Laptop Sony Vaio... chatterbox blaa blaa blaa happy ..asa si am bagat un mouse normal la el. ca la calculator. si acum nu mai functioneaza PAD-ul [mouse-ul laptopului] ce sa fac? multumesc DAU FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa intri in control panel sau pe undeva in setar mouse sau setari Pad si vezi acolo totul.

5 răspunsuri:
| DaW explică:

Raspuns : Mouse-ul s-a dezactivat automat apoi trebuie activat cu : fn + f1 sau unde aveti semn-ul cu mouse-ul

| Baris123sefu a răspuns:

Incearca sa formatezi windows-ul

| DaW explică (pentru Baris123sefu):

Si cum fac aia?laughing

| Myhaytza001 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie trebuie dus la un service costa cam 30 lei.