| RyGoLeTa a întrebat:

Am un n73, cum pot descarca melodii, videoclipuri cu cablu de date de pe calculator{de pe net} fara sa ma taxeze?{vreau detalii amanuntite si cat mai clare, ca n-am mai descarcat niciodata}

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Deci draga ( Nygo ) ce sa te coste? nu costa nimica, pur si simplu iei o melodie si o pui in telefon pri ncablu de date sau bluetooth sau daca ai un card la tel il pui intr-un cititor de carduri si la fel procedezi si cu muzica si cu videoclipurile dar videoclipurile sa fie in format.mp4 sau 3GP big grin

1 răspuns:
| Lavynyu a răspuns:

Pai le descarci cu ajutorul pc`uluitongue apoi folosesti cablul de date pentru a le pune pe tefelon

funda?:d
baftawinking