| Natsuki a întrebat:

Buna am visat azi noapte un vis ciudat, cica ma maritam iar eu sunt de abia la liceu laughing. Nici macar nu eram imbaracati ca miri, erau 2 femei care ne punea intrabarile si vorbeau in engleza iar eu nu intelegeam nimic l-am intrebat si pe iubitul meu daca intelege ceva si a spus nu.Stiu ca dupa ceva timp l-am luat de mana si ne-am sarutat si ma simteam asa de bine, gen protejata si iubita.
Nici macar nu eram in biserica nu erau nici nuntasi.La un moment dat ne-a pus undeva unde era mai intuneric si au inceput sa vorbeasca intre ele. Dupa un timp dat am simtit ca el nu este pentru mine crying si ca nu trebuie sa ma casatoresc cu el.
M-am enervat foarte tare ca alea tot vorbeau inca intre ele si am plecat sa caut pe altcineva care sa ne casatoreasca si am gasit.
Nu vreau raspunsuri:visele nu semnifica nimic.Ba semnifica,de mai multe ori visam ca ma luptam eu cu fratele meu iar el ma omora,la un moment dat am cautat sa vad ce inseamna si am gasit:cearta,,, iau eu in zilele in care visam ma certam cu el rau de tot iar eu pierdeam, nu ne bateam laughing
P.S iar mirele in vis arata fata dar era de fapt baiat thinking

2 răspunsuri:
| laurentiu442 a răspuns:

Eu zic că tot ce era ciudat era biserica și nunta nu se leagă una cu alta nunta e risipă de bani și timp pierdut iar în biserică nu se întâmplà nimic absolut nimic știu nu are legătură dar urăsc treaba asta cu nunta și biserica

| Natsuki explică:

Aaa si inca ceva nici macar nu il cunosteam pe mire.