| Adelutza_9120 a întrebat:

am windows 7 si mi-am facut o tema pentru dekstop. vreau sa stiu daca pot adauga si muzica sau melodi la acea tema... de ex : sa ziceam ca as avea o tema cu imagini intunecat sau cu nori si as vrea sa pun pe fundal un sunet cum ar fi ploaia. se poate? funda + vot bineinteleswinking

Răspuns Câştigător
| SyncMasterSA300 a răspuns:

Tema pe Desktop este doar Vizuala, poti folosi Microsoft Visual Basic, pentru a edita MUI la (Chappy/Windows/Brandling/Basebrd, injectezi melodia ta de pe Hard Disk ca fisier XML. Dar ai mult de munca, si windows`ul tau poate avea niste probleme dupa asta.