| Avon_8981 a întrebat:

As dori niste informatii cu privire la kinetoterapie.
Din cate am inteles,in cadrul facultatii trebuie sa dai niste probe sportive, insa nu stiu despre ce e vorba.Am mai auzit ca trebuie sa vorbesti 2 limbi straine.
Daca ma puteti ajuta cu informatii mult mai detaliate..multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| The1smartiest a răspuns:

E greu sa intri la kineto crede ma ..si apoi carti nu ti da nimeni. sunt scumpe! bafta

| Avon_8981 explică (pentru The1smartiest):

Un raspuns mai incurajator, nu se poate?happy

| The1smartiest a răspuns (pentru Avon_8981):

Mai realist de atat nu se poate

| Avon_8981 explică (pentru The1smartiest):

Nu am nevoie de descurajari, crde-ma ca sunt satula de asa ceva. Aveam nevoie de informatiile de mai sus. Oriunde este greu sa intri, in orice domeniu este greu insa daca iti doresti cu adevarat cred ca o sansa exista.
Multumesc oricum!