| andreea2795 a întrebat:

as dori sa stiu care este distanta dintre Vila Aris Eforie Nord si plaja, doarece vreau sa ma cazez acolo iar proprietarul a spus ca sunt in jur de 20. min de mers, insa as vrea sa stiu sigur.Dau fundita.Multumesc anticipat!happy

3 răspunsuri:
| Terminator2012 a răspuns:

Da! cam asa 15-20 minute sa mergi si este aprox. 1 km dintre vila Aris euforie N si plaja. Sper sa-ti fie de folos raspunsul meu!

| Metaf a răspuns:

Asa e, in jur de 15 minute. Cu masina, vreo 3. Recomand! Nota 10!

| Pruteanu_Vivi_1982 a răspuns:

Buna,cam 15 min, este o vila superba, iar proprietarii sunt niste oameni de nota 10.pt noi drumul pana la plaja nu a fost lung, am vazut cu ocazia asta si centrul Eforiei. ti_o recomand din suflet.vacanta placuta!