| Kisses a întrebat:

Bună TPU! M-am angajat de pe 5 aprilie la o agenție de pariuri din orașul meu. Are sub 15 000 locuitori, oare se va închide din cauza legii? Șefa nu vrea sa îmi zică nimic,dacă o intreb, zice ca nu știe, zvonuri prin oraș se aud ca ar mai tine deschis cât mai au licență aparatele. Pana la urma cum a rămas cu legea aceasta? Se inchid sau mai țin cât au licență? Dau funda. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai păcănelele vor fi inchise nu si casele de pariuri

| TheGentleman a răspuns:

Din igienă morală ar trebui să te dai singură afară de acolo. Cum te simți văzând oameni distruși zi de zi? Știi că prin gestul tău de a le aduce ceva de băut și a le ține companie contribui la viciile lor?

Mai bine ai lucra în abator, e mai curat și mai murdar decât ce faci tu în prezent

| KovacsB a răspuns:

Nu se inchide nimic.

| PufletiStarNesarati2 a răspuns:

Eu am o agentie de pariuri, si tot ce mi-au spus de la guvern e ca trebuie sa scot pacanelele de acolo, le am pus intr-o camera mai in spate si doar clientii fideli stiu de ea, fac profit mai mare ca oricand.