| Estera123 a întrebat:

As dori si eu un link(adica ceva mai precis decat site-ul) unde pot vedea preturile la biletele de tren, cele reduse si cele normale. Am cautat peste tot si nu am gasit decat cele reduse. Va rog! Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna. Poti intra aici www.infofer.ro. Acolo selectezi data, statia de plecare si destinatia si apesi Cautare. Apesi inca odata cautare si iti vor aparea toate trenurile catre destinatia respectiva. In stanga de tot prima coloana este Pretul. Selectezi ce tip de pret vrei si ti-l afiseaza. Dar fii atent ca in functie de tipul trenului, pretul este mai ieftin sau mai scump. Succes!