| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva niste site-uri de vanzari masini din Bulgaria? (de preferat traduse in engleza) As dori sa vand o masina inmatriculata in Bulgaria. Presupun ca preturile la ei sunt mai mici (avand in vedere ca taxele lor sunt mai reduse), dar tot ar fi mai bine decat sa o tin in garaj (conform noilor legi de la noi). Multumesc! Funda

5 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Si ce ai sa faci cu ea? ca mai mult de 90zile nu poti sa circuli cu ea in Romania! Daca vrei sa o aduci ca sa o inmatriculei in Ro te prostesti! Du-te direct in Germania!

| Rock10 a răspuns (pentru BassHunter13):

Eu vreau să scap de-a mea în caz că noua lege va intra în vigoare. Nu vreau să cumpăr alta.

| BassHunter13 a răspuns (pentru Rock10):

Te rog scuza-ma am inteles gresit! Am inteles ca vrei sa cumperi! Inca odata scuze!

| Rock10 a răspuns (pentru BassHunter13):

Mi-am dat seama.Stai liniștit. Apreciez gestul și scuzele!