| Ioana2727272 a întrebat:

Buna,aseara camd mi-am intins parul mi-am ars placa nu se mai aprinde o mai pot repara?

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu o poti repara singura.

| TheStory a răspuns:

Cred ca da.

| andipd a răspuns:

Daca mai este in garantie du-o in magazinul de unde ai cumparat-o, poate ti-o schimba, sau du-o la cineva sa ti-o repare happy

| Mareacluj a răspuns:

Evident ca se poate repara, insa vva trebui sa te adresezi unei persoane care se ocupa cu reparatii de elcronice si electrocasnice

| Ariii a răspuns:

Daca mai ai certificatul de garantie te poti duce la altex/ flanco sau de unde o ai tu cu ea si vezi ce iti spune domnul de acolo. Zici ca este arsa? Pai ideea este ca : daca spre exemplu, instalatia de brad se arde. crezi ca se mai poate repara? Logic ca nu. Ramane la aprecierea ta :d.