| foxie a întrebat:

Am si eu o placa de intins parul Philips... daca o bag in priza se aprinde, dar nu se mai si incalzeste...dc? se poate repara?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Nu stiu daca poti sa o mai repari dar vezi si tu spune'i tatalui tau sa o duca la cineva care se pricepe sau sa se uite el un pic.

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu ai ce să-i mai faci la o placă de păr arsă. Dacă ai garanţie la ea, du-te în magazinul de unde ai cumpărat-o să ţi-o schimbe, iar dacă nu ai o poţi arunca sau ţine ca amintire.
Baftă!

| jimiciu a răspuns:

So fi ars vreo rezistenta de aia in ea.Arato lu'taicatu sau prietenul tau sau careva care se pricepe la electronice.Sigur iti va spune de ce nu mai mergehee hee