| Luci88 a întrebat:

care dintre Laptopuri-le de 2GB DeLL si Acer, sunt mai Bune? Funda:*

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Ambele sunt bune... depinde la ce le folosesti! Daca vrei sa iti cumperi un laptop, da-ne mai multe detalii si te ajutam! Succes!

| Luci88 explică (pentru laptopnews):

Un Laptop AceR de 2GB Face 300 euro?

| laptopnews a răspuns (pentru Luci88):

Ce configuratie are in afara de cei 2 GB?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AleXzpm a răspuns:

DELL sunt cele mai buna am unu' Dell si se comporta excelent

| gabitzuuu11 a răspuns:

Leptopurile Dell sunt mai bune deoarece firma Dell are mai multe vanzari de laptopuri decat cei de la Acer. funda?

| mihainet a răspuns:

Eu iti recomand Acer. Are si design frumos si este si foarte bun.