| Dantewashere a întrebat:

Care este parerea voastra despre parul din zona abdomenului, pieptului si a picioarelor, colegii mei tot insista pe tema asta dar mie nu mi se pare ceva ce trebuie facut, sunt barbat, bine, adolescent de 18 ani cu destul de mult par in zonele mentionate mai sus, plus ca sunt si blond, deci parul nu se vede in totalitate, deci, ar trebuii sa ma "curat" pe piept, abdomen si picioare? (Am pus aceasta intrebare mai mult pentru ca voiam sa stiu ce parere aveti rasul parului de pe corpul unui barbat, multi barbati se "pizdifica" in ziua de azi, asta insemnand ca se transforma in femei si chestia asta ma cam sperie, nimic homofob, asta nu are legatura cu orientarea sexuala). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Singura persoana demna de luat in considerare ca si raspuns la intrebarea ta, este Cheloo! Iti poate explica perfect cum sta treaba asta laughing

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te lua dupa acei „pizdificati". Faci doar ce crezi ca ar trebui sa faca un barbat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Parul la barbati trebuie lasat acolo unde e

| Drimmero a răspuns:

Si cine ma rog te indeamna la asta? Astia cu spracenele mai subtiri ca ale fetelor? Cu picioarele mai fine, cu fata foarte fina si cu fond de ten si cu strugurel pe buze? Pe piept si pe abdomen cu ce te deranjeaza? Daca tu nu esti deranjat, stai calm! Mai dadeam si eu de feminini d-astia pe strazi, nu ai ce sa le ceri, sunt prea feminizati!

| UnBroken2016 a răspuns:

Jos sa nu ai boscheti, in rest daca te razi esti femeie. Darrio a zis mai bine laughing

| PeFuga a răspuns:

Lasa-l acolo, asa cum ar fac orice barbat normal la cap. In primul rand, e normal sa ai par pe tine. In al 2-lea rand, daca il tai/tunzi/razi/epilezi o sa fii mereu ţepos cand incepe sa creasca si e foarte neplacut la atingere...

| Dantewashere explică:

Multumesc tuturor!

| Curcubeuuuu a răspuns:

Dacă pe tine nu te deranjează, nu trebuie sa asculți ce zice lumea. În legătură cu aspectul, mie ca fata mi se par mai masculini băieții cu par pe piept și unde ai mai specificat tu. Dar sa nu fie "pădure" laughing Plus ca tu ești blond. Deci eu zic să îl lași. :*