| popescucarmen43 a întrebat:

caut un telefon prestigio pe internet,dar nu gasesc! mai ales la reducere si pe eMAG nu sunt crying recomandati-mi un site de smartphonuri care sa aiba si prestigio, va multumesc!

2 răspunsuri:
| AdrianCov a răspuns:

In momentul de fata nu stiu ce mai produce prestigio in domeniul smartphone-urilor, pe olx ai cautat? Orienteaza-te la preturi descrescatoare, de la cele mai scumpe in jos, si e posibil sa gasesti pe cineva cu un telefon nou, cu garantie.

Eu asa mi-am cumparat un a5 2016, la 800 lei anul trecut in toamna si imi merge impecabil.