| abcdd a întrebat:

Cine imi poate spune cum poti sa cistigi ceva pe lockerz.com? as dori ceva informatii sau niste linkuri ca sa citesc.mersi anticipat

2 răspunsuri:
| eddy_3193 a răspuns:

Pe lockerz acumulezi puncte din log-in, întrebări, filmuleţe şi la sfârşitul fiecărei luni are loc REDEEM-ul. Dacă ai noroc şi eşti pe fază, apuci să iei ceva... dacă nu, s-a deschis acum shop-ul unde poţi cumpăra cu bani, sau bani + PTZ. Oricum mie mi se pare o prostie.mai bine ţi-ai căuta ceva de lucru, pentru că NIMIC nu e gratis! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa prinzi o zi a lunii si sa stai toata ziua pe lokers apoi la momenl potrivit cuperi si premi iti va veni prin posta