| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Buna cineva mi-a dat tratamentul asta pentru vergeturi. fac infuzie cu bitter suedez apoi dau cu crema de galbenele tratamentul tine cam 6 luni depinde.insa nu m-am apucat de tratament pentru ca stiam ca bitter-u suedez arde pielea...Credeti ca ar fi bine sa incerc sau...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vergeturile se estompeaza doar, isi schimba culoarea din rosii in roz apoi in alb, dar de disparut nu vor disparea niciodata! Sunt leziuni la nivelul pielii, iti dai si tu seama!