| elena_2768 a întrebat:

Buna
cum ajung la careffour militari din centru? hai ca pana la cora militari stiu sa ajung, cu masina ma duc nu cu ratb.si mai departe de cora militari pe unde o iau? stiu ca tot inainte pe iuliu maniu dar cat? si mi-e sa nu intru pe autostrada in loc sa ma duc in carrefour, cine ma poate ajuta? multumesc

4 răspunsuri:
| SomethingNew a răspuns:

E asa cum zici tu. o iei tot inainte pe Iuliu Maniu. pana intri pe autostrada. si la un moment dat iti apare un panou pe care arata o sageata si scrie Carrefour. si o iei pe acolo big grin

| Andruska_4790 a răspuns:

Fi atenta.de la cora.mergi tot inainte ai dreptate.trebuie sa treci de metro militari. apoi de auchan.si tot asa pana la iesirea din buk.de acolo.sunt indicatoare.nu iti face griji.ca de pe autostrada se vede magazinul.si indicatoarele sunt foarte precisewinking. baftahappy.

| elena_2768 explică:

Mai d c nu vad raspunsurile voastre?

| elena_2768 explică:

Ok ms mult