| MasterOfDisaster a întrebat:

Cum pot face niste playlist-uri pe Nokia Lumia 920?
Sa selectez eu ce melodii vreau, sa pot adauga sau sterge melodii.
Am reusit doar sa fac un playlist cu toate melodiile ce le am in telefon, si nu pot edita.

Va rog sa explicati, doar cei care stiti.

5 răspunsuri:
| MrEvil89 a răspuns:

Intri la muzica in media player.iar acolo unde ai playlisturi dai new playlist dupa care adaugi in el ce melodii preferi.

| MasterOfDisaster explică (pentru MrEvil89):

Ai cumva un Lumia 920?

| MrEvil89 a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Are prietena mea.ea mi-a spus cum se face.

| MasterOfDisaster explică (pentru MrEvil89):

Mda...eu nu gasesc undeva unde sa am playlist-uri si sa pot adauga ce melodii vreau eu. Ai putea intreba mai detaliat?

| MrEvil89 a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Http://www.youtube.com/watch?v=1OxYtWqUwpI poate intelegi mai bine.salutare