| KingJulien a întrebat:

Buna cum pot sa-mi fac un blog adica sa am site meu precum vedetele numai ca sa vb acolo despre altceva stiri, barfe, zvonuri, etc se poate si dc da cum si mai dati-mi o idee despre ce vb! funda!

Răspuns Câştigător
| wkn a răspuns:

Salut! Pai poti accesa site-ul www.blogspot.com sau www.wordpress.com.Eu stiu de la niste prieteni ca aceste doua site-uri sunt cele mai sigure si mai potrivite pentru bloguri.

2 răspunsuri:
| Lollix a răspuns:

Www.blogspot.com. trebuie sa ai cont p Gmail cred ca sa-ti faci. eu asa am. si. uite aici al meu. te rog sa arunci o privire si sa'mi dai o parere.http://justabllog.blogspot.com/

| Nevricoasa a răspuns:

Wordpressul este foarte util si usor de folosit. Poti incerca si blogul meu www.nevricosi.wordpress.com