| Mejustme a întrebat:

Cum pot schimba parola la imvu?

3 răspunsuri:
| FlorianPop a răspuns:

Salut! De pe site official! TE lohezi si schimbi!
Daca te-a ajutat raspunsul meu te rog funda!

| yonela18 a răspuns:

P site in partea dreapta iti apare asa...Download, help.etc.si scrii acolo change password.si dp ii dai p changing your password frequently si iti schimbi parola.

:*:*

| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Dupa ce te-ai logat iti apare sus in dreapta download,help,account,sign out. apesi pe account si iti va aparea in dreapta mai jos un tabel si iti vor aparea mai multe optiuni facebook connect,manage your coupons, forgot password, change password...etc.apesi pe change password si la prima scrii parola care o ai apoi la a doua noua parola si la a treia confirmi parola noua adica o scrii din nou. funda?