| QAlessia a întrebat:

Cum se schimba parola pe imvu?

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu se poate schimba parola de la imvu :* funda? decat daca iti faci alt cont ...adica sa o iei de la capat cu tot.

7 răspunsuri:
| yonela18 a răspuns:

laughing cine a spus prostia ca nu s poate schimba.de cat timp jukati?laughing BA SE POATE SCHIMBA! in partea dreapta iti apare asa...Download, help.etc.si scrii acolo change password.si dp ii dai p changing your password frequently si iti schimbi parola.laughing

Pss.Altadata ajteapta mai multe raspunsuri pana sa dai funda.winking
:*:*

| Irina_Gabriela_1981 a răspuns (pentru yonela18):

Nu iti apare nimic in dreapta.

| jojo9 a răspuns:

Ba nu iti poti schimba parola:]

| Irina_Gabriela_1981 a răspuns:

Iti faci altul

| emanuel_9013 a răspuns:

Cum sa nu se poate schimba parola pe imvu care o zis asta:) se face asa http://www.imvu.com/catalog/web_myaccount.php si dupa dai clik pe changing password si de acolo stiti voi mai departe

| emanuel_9013 a răspuns:

Dati click aici http://www.imvu.com/catalog/web_myaccount.php si dupa change password si de acolo va descurcati voi