| BiaBubulina a întrebat:

cum sa-mi prind bretonul la scoala? M-am saturat sa il prind sus cu o clama intr-o parte. Vreu si altceva. Am bretonul care e pana pe la jumatea nasului. Asta ma incurca sa-l prind pe spate pentru ca il am prea mic ( am incercat) si am parul mediu. Funda! kiss

Ps.Am 10 ani deci fara sofisticatii. e sofisticata ma, tu nu vezi cum se imbraca ma laughing pup

3 răspunsuri:
| bigsy a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

la scoala e cel mai potrivit asa! si prinde-l intr-o codita. in ptimul rand, ne aflam intr-o institutie la scoala!

| NiallsFutureWife a răspuns:

Pai ai putea sa il prinzi pe o parte cu o clama dar il lasi putin sa atarne asa mai jos

Sau il pui tot asa intr-o parte cu o clama dar mai lins

Daca ai undulator de par sa il rotesti asa inainte ar sta super (crede-ma o colega care are bretonul pana la jumatea nasului face asta si arata prea tare) si asa nu iti intra in ochi,dar ai grija nu il lasa asa pe toata fruntea, parul de din mijlocul fruntii il iei in sus si il prinzi in clama

Sau merge si cu o perie rotunda daca nu ai ondulator

Alte idei nu amtonguetongue, sper ca astea te ajuta:X:XPup si eu!:*:*

| denisamara a răspuns:

Ea o clama si o invarti decateva ori o ridice il legi