| D A R i U t S s A a întrebat:

Am parul tuns filat si bretonul tot unpic filat.
As vrea niste moduri de prins parul ca m-am cam saturat sa il tin desprins.Nu as vrea nici sa imi prind bretonul cu o clama deoarece nu-mi sta foarte bine.:d
Mersii:*

Răspuns Câştigător
| chocolatte a răspuns:

Buna! Cat de lung este parul tau? Il poti prinde in doua codite lasate lejer in fata, il poti impleti datorita faptului ca e filat o sa iasa suvite din coada si o sa aiba un aspect fumos, poti pune o bentita si sa il prinzi intr-o coada sus, sau il poti rasuci si sa il prinzi intr-un cleste. happy

2 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Pai ai putea sa isi faci o coditza sus si bretonul sa il lasi desprins. Sau ai putea sa iti pui bentite, dar zici ca nu iti sta bine fara breton.
Sau poti sa il lasi desprins si sa iti prinzi funda intr-o parte, ca tot se poarta acum:X

| D A R i U t S s A explică:

Este peste umeri. 7-8 cm.happy