| Xenya a răspuns:

Iti admir interesul pentru astromomie dar aici nu se posteaza astfel de lucruri, cum a spus si "alexandruth" aici este site pentru intrebari.

| alexandruth a răspuns:

Nu-mi place, pacat ca nu pot da dislike. Aici e site de intrebari, nu de spam si publicitate.

| andrushk50 explică (pentru alexandruth):

Oricum, stiasm de la bun inceput ca multi oameni nu sunt pasionati de astronomie, iar tu incerci sa imi pui sare pe rana sad Stiu ca te astepti ca ma voi supara pentru ca ai zis,, Nu-mi place, pacat ca nu pot da dislike. '' dar sa stii ca nu ma supar... asta e parerea ta ...Sunt un pic cam suparata, dar asta e. Dupa tristete, urmeaza si fericire happy
Pa!

| alexandruth a răspuns (pentru andrushk50):

Dupa spam urmeaza si ban... Pa! happy

| andrushk50 explică:

Bine... :'( straight face