| Soare2435 a întrebat:

Buna,de unde pot descarca si eu jocuri full.Am incercat pe multe site-uri dar doar pentru o ora. Ajutor, va rog!

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Depinde ce jocuri vrei, eu de exemplu fac colectie (sa zicem) de jocuri stranse de prin giveawayuri, am peste 100 de jocuri pe steam cu preturi intre 1Euro si 20 de Euro. Problema e ca nu sunt jocuri AAA (Adica foarte cunoscute si bune) insa cateva sunt chiar captivante si te prind, am prins si giveawayuri de jocuri de 10euro+. Asa ca poti sa incepi sa cauti giveawayuri si sa incepi colectie. Sau raspunsul de mai sus, doar ca trebuie cumparate iar momentul cel mai bun sa le cumperi este cand sunt reduceri. De exemplu eu mi-am luat la ultima reducere doua jocuri Portal2, joc care a castigat o gramada de premii si e excelent (care acum e 20 de euro unul) la 6 euro amandoua, unul l-am facut cadou. Le-am luat de pe steam.

| danutzu96 a răspuns:

De pe Origin, G2A, Steam (dar trebuie sa le cumperi). Mai poti face rost de ele cand sunt aniversari, atunci se dau gratis sau la un pret extrem de mic. Asa am facut rost de Battlefield 1942, Assassin's creed 3, Battlefield3 ..etc.

| SpeedPrimer a răspuns:

Kinguin, G2A, Steam, UPlay, Origin, Battlenet, Humble Bundle, sau le poti lua din magazine in format uman daca prinzi vreo reducere

| CreepyBoy a răspuns:

Iti zic cateva siteuri free:
-oceanofgames
-igg-games (intall guide games)
-apunkagames
Poti lua si de pe Thepiratebay

Pe aceste siteuri (cele cu liniuta) sunt jocuri full mai mult, si foarte multe, mare parte dintre ele sunt puse la cateva zile dupa lansare.

| CreepyBoy a răspuns (pentru CreepyBoy):

App, de pe apunkagames s-ar putea sa nu mearga toate.
Si pentru jocuri cu bani:
- G2A
-Steam (da mai scump)
G2A are jocuri ieftine. Daca pe Steam Un joc este 20 euro, pe G2A este vreo 4 euro.