| Girly97 a întrebat:

Buna dimineata. Am platit factura pentru servicii fixe, Internet si TV la data de 18 iunie si astazi am primit factura cu suma restanta desi a fost platita. De obicei platim cu cardul, de cand acum doi ani parintii mei au ramas fara posibilitatea de a suna o zi intreaga pana sa ma intorc de la liceu din cauza unei angajate al unui magazin care a gresit o singura cifra la plata prin PayPoint noi platim toate facturile cu cardul bancar.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A fost platita dupa ce a expirat scadenta. Nu se intampla nimic. Platesti doar suma care este la zi.

| Lioana a răspuns:

Daca ai platit, ignora factura. Ei cand au emis factura nu aveau inca confirmarea platii tale, dar ajunge pana la urmă.