| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata TPU,
am facut o mare greseala si sper sa ma puteti ajuta. Am scris un text pe Microsoft Word si cind trebuia sa-l salvez din intimplare am am dat pe nu, si am pierdut textul care este foarte important pentru mine. Sar puntea face ceva ca sa recuperez textul?
dau funtita

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Daca nu l-ai salvat, nu se mai poate face nimic!

| Mareacluj a răspuns:

Din pacate, nu ai cum sa-l mai recuperezi.

| StYle3 a răspuns:

Nu, imi pare rau.

| running24 a răspuns:

Pai nu deoarece nu a fost salvat pe hardisk deci este ca ceva l-a care i-ai da delete dar fara recicle bin

| Hellioss a răspuns:

Ce office ai? daca e 2010, sua mai noua, textul iti ramene salvat automat cateva zile.