| Lady a întrebat:

Buna din nou!big grin
Probabil va stresez cu intrebarile mele...si imi cer scuze!
Dar sunt intr-un impas...nu pot sa ma hotarasc la ce liceu sa merg...straight face

intrebarea:
Cine imi poate spune cat se plateste pe luna la camin la liceul "Gheorghe Asachi" din iasi?(cazare+cantina)

Multumesc pentru atentia acordata!big grin

1 răspuns:
| Nu conteaza a răspuns:

Pai daca acel cunoscut iti cunoaste parintii si nu e chiar de incredere, cand o sa iei o nota proasta probabil se duce cu barfa
dar daca sunteti in relatii bune e genial laughing ai cu cine sta la inceput si esti considerat/a mai popular ca de cunosti p cineva in scoala ta noua smug