| Seniorithabebi a întrebat:

Ei bine incepe asa : o prietena crede in spirite si m-a intrebat daca cred si eu si am spus ca este penibil si ca sunt povesti pentru copii mici. Au trecut 3 zile si s-a intamplat ceva ciudat. eram singura in casa, ma uitam la televizor si sau auzit 3 pasi, am inchis usa crezand ca este un vecin de jos, usa sa zguduit din ce in ce mai tare. Eram ingrozita si am pus mana pe un cutit. Cand am pus mana pe el totul s-a terminat ( nu se mai zguduia usa si nu se mai auzeau pasi ) am crezut ca e un cutremur, dar nu era. Nu i-am spus nimanui crezand ca o sa spuna ca sunt ciudata. Peste iar 3 zile era 12 noaptea. Mam trezit la ora 00:00 fix. dupa 3 secunde am auzit 3 pataturi in geam, am dat draperiile laoparte m-am uitat pe geam iar totul era in regula. Ma uitam atenta iar in reflexia geamului am vazut o fata imbracata intr-o camasa alba de noapte, bruneta cu parul lung si brusc a venit langa urechea mea si mia soptit ceva in genu : duzu bizitza izango zara haunted tot de 3 ori. Nu stiu ce inseamna stiti voi? va rog. Nu am terminat inca. credeam ca e un cosmar si m-am ciupit tare si nu m-am trezit. va rog ce sa fac. nu vreau sa afle nimeni de ce mi s-a intamplat.

Răspuns Câştigător
| sabin9000 a răspuns:

Vorbeste cu un preot

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ei bine, citește aici, www.elystar.ro
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ai apărut şi la TV! Te-am văzut eu, pe Discovery Channel la "Fenomene Stranii".
Altceva mai bun n-ai de făcut decât să scrii pe net ce vezi la TV?

| An0N1M a răspuns:

Ciudat.sfintesteti casa cu apa sfintita, si cheama un preot

| Seniorithabebi explică:

Stie cineva ce inseamna? duzu bizitza izango zara haunted?

| Seniorithabebi explică:

Ceai ****? raised eyebrows tie rau raised eyebrows sa ti se intample tie asa ceva si apoi sa comentezi. Vam ascultat raspunsurile si am chemat un preot si a venit azi si a spus sa tin mereu langa mine o iconita.

| Seniorithabebi explică:

Sa ti se intample tie ce mi s-a intamplat si mie prostule si apoi sa comentezi raised eyebrows

| Alysée a răspuns:

Duzu bizitza izango zara haunted
haunted? zau? nici tu nu crezi asta