| UndercoverGirl_1581 a întrebat:

Eu folosesc opera si de ieri cineva mi-a umblat la pc si nu stiu ce a facut ca nu mai pot sa vad niciun videoclip de pe youtubesad si imi scrie asa:Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
Ultima propozitie este un link.Insa prin mozzila sau internet explorer merge youtube.Si nici nu mai citeste unele lucruri prin opera, de exemplu am stea hi5 si nu se mai vede, acolo imi da tot un link, cum as putea sa-l fac la loc, va rog, cine se pricepe ajutati-ma:X am inchis ceva? am incercat sa descarc din acel link dar nu s-a intamplat nimic

5 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Încercaţi să dezinstalaţi complet Flash Player, şi apoi reinstalaţi cea mai recentă versiune.

| JoJo a răspuns:

Intra pe linkul acela si descarca Adobe's Flash Player si apoi il instalezi, si mie mi-a aparut asta ieri, nu e nicio problema stai linistitahappy
Trebuie sa ai ultima versiune de la program si de asta nu mai mergea youtube, ai sa vz dupa ce il instalezi o sa meargahappy
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo iti zice ca u nu mai ai JavaScriptul instalat ori ai o versiune veche a Adobe`s flash Player. Atunci daca iti apare siteul ala da click pe el si daca itit apare un Site care are un program care trebuie instalat si trebuie sa dai download sa dai, daca iti apare asa atunci sa stergi fostul Adoe`s Flash Player. Sau daca itit apare o fereastra mica tot asa sa dai pentru ca cel care tia umblat tia dezactivat Scriptul. Mi s-a intamplat si mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai flash oprit sau dezinstalat. Poti instala opera ultimu ca il include sau poti lua FLASH PLAYER de pe net si o sa iti meargawinking...Succes!