| anonim_4396 a întrebat:

eu si colegii mei de clasa vrem sa dam o petrecere de haloween joi si nu stim cum sa o convingem pe invatatoare sa ne lase. stiiti voi metode. si daca imi dati idei pentru niste costume simple pentru petrecere. merci

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Pai ii spuneti ca o sa fiti cuminti si nu o sa faceti galagie si ca o sa adunati mizeria dupa petrecere

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

Da, te duci si ii spui: Buna ziua domana invatatoare, am vrea sa organizam o petrecere joi, de Halloween, aveti vreo obiectie?