| 1Stefania3 a întrebat:

Îmi poate oferi cineva conformații despre avortul medicamentos? As dori să știu pana la ce săptămână de sarcină se aplica, cât de eficient e si cât ar costa. Menționez ca am 6 săptămâni de sarcină. Se poate aplica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Discuta cu un medic, nu intreprinde nimic pe cont propriu. Atentie ca daca faci avort risti ca tot restul vietii sa dai banii pe popi si pelerinaje. Nu toate patesc asa, dar e un risc.