| zagron123 a întrebat:

imi poate spune va rog frumos cineva cum creez o pagina web de site? Vreau sa creez un metin2 dar nu stiu cum sa creez o pagina de site ma poate ajuta cineva va rog frumos? file:///D:/www.metin2Stroms.html Aceasta este adresa web-ului meu care am vrut sa-l fac dar nu mi-a iesit deloc! Deoarece nu am cunostinte pentru a creea o pagina de web cu emoti, culori, sa pun linkul www.metin2Storms.html in loc sa scriu file:///D:/www.metin2Stroms.html! Ma puteti va rog frumos ajuta, adresa mea de messenger este rusmihai00@yahoo.com! Va rog frumos cine are destule cunostinte si stie pe de plin limbajul HTML sau alt limbaj pentru creeare unui Web site va rog sa va contactati repede aici sau pe adresa de mail: rusmihai00@yahoo.com! Vreau o lista detaliata exact cu ce trebuie sa scriu pentru a face site-ul metinului pe care vreaul sal creez unul foarte frumos! Promit ca pe acela care ma ajuta sa creez site-ul pe metin2Stroms o sa-l
fac [SGM] adica ajutorul meu un rand foarte mare, de asemenea si Vot pe site + FUNDA! Va rog frumos sa ma ajutati si o sa va astept pe server cand va fi on si creeat 100% pana la cel mai mic detaliu!

Răspuns Câştigător
| Leandro a răspuns:

Iti faci website pe www.ucoz.ro, simplu si GRATUIT! E atat pentru incepatori cat si avansati, e in limba romana, ai peste 270 de teme la alegere si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor, te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Multa bafta!

5 răspunsuri:
| ioanaisfetcu a răspuns:

Cred ca nimeni nu poate sa te ajute. Ceea ce ceri inseamna foarte mult timp cheltuit! Asta chiar costa ceva bani. Oricum, succes!

| zagron123 explică (pentru ioanaisfetcu):

Da intr-adevar e mult timp de cheltuit dar si bani! Dar cum am spus am scris si mai sus ca cel care ma ajuta sa creez un site pentru metin2 unul foarte frumos deoarece eu nu am destule cunostinte sa creez un site doar in creearea jocurilor cer ajutorul unui ultilizaotr de pe TPU cel care ma ajuta i dau gradul de [SGM] ceea ce e foarte frumos daca iti dai seama! Nu toata lumea stie sa creeze un metin2 adica aproape nimeni nu stie! Eu tot incerc sa creez si vad ca o sami reuseasca doar ca mai e ceva timp de creeat!

| ioanaisfetcu a răspuns (pentru zagron123):

Poate te ajuta pana la urma cineva intrucat eu sunt foarte, in pioneze, cu timpul.

| zagron123 explică (pentru ioanaisfetcu):

Te rog frumos din inima daca stii sa-mi dai raspunsul daca nu stii la aceasta intrebare te rog raspundeti la intrebarea de catre mine data, in categoria Tehnologie este vorba despre internetul Vodafone Mobile pe stic ca imi merge incet si vreau sa mearga mai repede, da-mi raspunsul la aceea intrebare daca la aceasta chiar nu stii! Multumesc anticipat!

| Adrian_Ionut_1996 a răspuns:

Da