| Ellyy14 a întrebat:

Imi puteti spune ce fac cu FUNDA daca o primesc? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Cu funda nu ai ce face, aia e asa de fantezie, sa vada lumea pe cine ai ajutat si cu ce ai ajutat, nu ai altceva ce sa faci cu ea, e degeaba.

3 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

laughing)))

| Ellyy14 explică (pentru tteo92):

Ce e? Sunt noua aici, si vreau sa aflu mai multe... ma ajuti cu un raspuns? happy

| Ellyy14 explică (pentru tteo92):

Multumesc!

| tteo92 a răspuns (pentru Ellyy14):

Cu funda nu ai ce face, aia e asa de fantezie, sa vada lumea pe cine ai ajutat si cu ce ai ajutat, nu ai altceva ce sa faci cu ea, e degeaba.