| DeepLooking a întrebat:

Imi puteti spune si mie cam cat vine factura la intretinere pe timpul ierii la un apartament cu 3 camere, de 75 mp, locuit de 3 persoane? Are centrala proprie..ar fi mai convenabil un apartament cu 2 camere? Intreb pentru ca vreau sa inchiriez acum, pe timpul scolii si suntem 3 fete.Ar fi mai placut sa aiba fiecare camera ei, dar nu stim cam cat ne-ar ajunge toate cheltuielile.Nu e vorba de Bucuresti, ci de un oras mai mic.

1 răspuns:
| cristina24 a răspuns:

Pai daca apartamentul nu e in Bucuresti factura e in jur de 150 de euro.dar mai mult pretul depinde de cat de mare e orasul