| Andrei011 a întrebat:

Cam cat ar ajunge cheltuielile de persoana la un apartament inchiriat cu 2 camere (intretinere si alte taxe surpriza)
Specific : - vom fi 3 persoane
- chiria e 250 euro
-Incalzire: Centrala Termica
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| LioErnest a răspuns:

Depinde... de pereti daca sunt izolati ( consumi mai putina caldura), daca lasi lumina aprinsa non-stop, iti vine mult curentul etc! eu dau 200lei si stau cu inca doua fete!
daca ti-am fost de ajutor, like la pagina http://www.facebook.com/mondenpunctro/

| Andrei011 explică (pentru LioErnest):

Deci ar fi cam 550 lei de persoana!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

300 sau 400.

| dani0822 a răspuns:

Intretinerea pentru trei persoane ar fi 300 de lei vara + cablu + internet+ lumina+ gaze+chiria= platiti in total aprox. 350 de euro