| Iovescu_Alexandru_2000 a întrebat:

Buna imi spuneti si mie un metin nou pvp pvm rate 1000... lv maxim 250 evolutii si fara modatii big grin

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Http://redfoxmetin2.net/

Este server PVP cu iteme 2013-2014.

3 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Metin2NewStyle,mie imi place.

| petrescuionut a răspuns:

Salut metin2 http://metin2boones.eu/ aici faci lv 100 te duci mp lv 100 120 iei un inel exp si la o piatra ai 1 lv in maxim 2 ore ai lv 250 are 6/7 fara modati crede-ma sunt gm acolo nu is deloc modati nu acceptam bani pentru moduri decat pentru schimbarea rasei si alte prosti modati nu-s itm noi tot la magazine intra si distreaza-te