| Lorelei_8102 a întrebat:

Buna imi spuneti vreo statiune turistica de sport de iarna sau ceva de genul))) de prin zona Transilvaniei, poate ceva pe langa Brasov cea mai tare dintre toate.

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Poiana Brasov este o statiune turistica de iarna, foarte aproape de orasul Brasov, fiind o atractie turistica de renume international.

2 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

Poiana Brasov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Predealulhee hee

O partie de schi exceptionala, patinoar si tot ce ai nevoie pentru un sejur de iarna in care sa te distrezi pe cinste!