| KinderBeeeib a întrebat:

Ce animal credeti ca mi-s-ar potrivi, m-am gandit la un papagal dar nu am nicio idee de rasa.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Alecsander98 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei un micul alexandru sau un agapornis. Sunt foarte inteligenti si pot invata sa vorbeasca. Un agapornis de la pet-shop costa 1 milion jumatate iar un micul alexandru de la pet-shop costa in jur de 6 milioane.
Ai putea sa ti iei de la un crescator. Ii gasesti la jumatate pret. De exemplu un micul alexandru costa in jur de 3 milioane ( poti negocia pretul) iar un agapornis in jur de 70 lei ( poti negocia pretul) Sper ca te-am ajutat.

10 răspunsuri:
| MihayAndrey a răspuns:

Perusi sunt cei mai ieftini si des intalniti. Alta rasa doar daca ai banii.

| KinderBeeeib explică (pentru MihayAndrey):

Am mai avut perusi si nu traiesc prea mult sad

| MihayAndrey a răspuns (pentru KinderBeeeib):

Restul sunt cam scumpi. recomand un catel de talie mica daca te lasa

| KinderBeeeib explică (pentru MihayAndrey):

Am deja 2 straight face

| MihayAndrey a răspuns (pentru KinderBeeeib):

Si atunci? ocupate de ei

| KinderBeeeib explică (pentru MihayAndrey):

Stai tu linistit ca ma ocup dar mai vreau un animal te oftici sau ce? Vezi'ti de treaba.

| MihayAndrey a răspuns (pentru KinderBeeeib):

Ziceam ca sfat, sa iti ocupi timpul. (inteligenta unora ma depaseste )

| KinderBeeeib explică (pentru MihayAndrey):

Am casa prea mare si prea mult timp liber ce vrei sa fac hmm?

| MihayAndrey a răspuns (pentru KinderBeeeib):

Alege un sport. Dansuri etc.

| KinderBeeeib explică (pentru MihayAndrey):

Fac deja si tot imi ramane prea mult timp liber laughing