| Larisaaaa a întrebat:

Peste o saptamana e ziua mea, dar nu stiu unde sa-mi tin ziua de nastere. Sunt din Brasov, am 15 ani si o sa fie cam vreo 10 invitati... ceva ideei? Am vrut la aqua parc dar nu cred ca o sa fie vremea buna pentru asa ceva.

2 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

Pai daca nu e vreme frumoasa de aqua parc scoate-i la o pizza. am fost la o zi de nastere la pizza la nec's, vizavi de ceasul rau, si apoi am fost la plimbare in oras la inghetata. a fost frumos si locul e destul de mare la nec's ne-au aranjat o masa pentru toti pentru ca tot asa eram multe persoane. Daca nu iti place locul poti alege altul.

| Chriistos a răspuns:

2 baxuri de bere+un gratar+cel mai apropiat deal si vin si eu.