| oo0Giu0oo a întrebat:

De ziua mea nu prea stiu ce activitati sa fac. Mentionez ca am 14 ani si vreau o zi de nastere speciala. De cativa ani incoace am avut la ziua mea numai surprize frumoase pentru invitati. Anul acesta chiar nu mai am ideei. Puteti sa ma ajutati? Ofer funda celor mai bune ideei.

2 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Fa exact ceea ce simti si te face sa te simti minunat!

| AnCkA_8987 a răspuns:

Eu de exemplu am implinit acum in 26 feb 14 ani sunt din bucuresti si mi-am facut aniversarea la un restaurant si l-am chemat pe smiley e adevarat ca e cam scump a fost o surpriza si toti s-au bucurat enorm acum nu stiu si tu ai putea chema pe cineva special sau daca pana acum nu ti-am facut petrecerea la un restaurant poti sa ti-o faci acum undeva la uun restaurant pana seara sau chiar pana dimineata cu lumini de discoteca sau mno ceva de genu
eu ti-am zis ce am facut si a fost super

succesc
si LA MULTI ANI!winking