| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni!
Am o mica nelamurire si sper sa ma puteti ajuta!
Daca adaug pe cineva intr-un grup pe facebook si dupa aceea imi sterg contul, persoana respectiva va putea sa vada ce se posteaza pe grup in continuare?
Va multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| IoanaIonuca a răspuns:

Daca nu ai facut tu grupul, poate sa vada.

| anonim_4396 explică (pentru IoanaIonuca):

Multumesc de raspuns! happy

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. Pe data ce intra in acel grup o sa ramana acolo pana iese el sau il scoate adminul.

| R0R0 a răspuns:

Da,este posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc fiecaruia-n parte pentru raspunsurile date! happy

| vampcupcake a răspuns:

Salut. Bineinteles ca ea va avea acces in continuare la acel grup. Atat timp cat persoana respectiva este deja membra al acelui grup pe ea nu o va afecta daca tu alegi sa-ti stergi contul tau. Doar daca, acel grup nu iti apartine, atunci el se va sterge in acelasi timp cu contul tau, implicit toti cei care sunt deja membrii vor fi exclusi. Sper ca te-am putut ajuta.